Кірден қорғайтын жолдар — бұл қоғамдық және коммерциялық үй-жайларда, сондай-ақ адам көп жүретін аумақтарда тазалық пен тәртіпті қамтамасыз етудің таптырмас элементі. Олар ластанудан, ылғалдан және шаңнан қорғайды, бөлмелердің сыртқы түрін жақсартады және жабындардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Балшықтан қорғайтын жолдар кеңселер мен сауда орталықтарынан бастап қонақүйлер мен медициналық мекемелерге дейін әртүрлі қолданбаларда қолданылады.
Кірден және ылғалдан тиімді қорғаныс
Балшықтан қорғайтын жолдар ғимараттардың кіреберістерінде кір мен ылғалды ұстауға көмектеседі, олардың еденге таралуын болдырмайды және аумақты таза ұстайды. Бұл әсіресе жаңбырлы немесе қарлы ауа райында маңызды.
Тозуға төзімділік
Балшықтан қорғайтын жолдар жасалатын материалдар жоғары тозуға төзімділігімен және беріктігімен ерекшеленеді. Олар уақыт өте келе, тіпті қарқынды пайдалану кезінде де қасиеттерін жоғалтпайды.
Төсеудің ыңғайлылығы мен қарапайымдылығы
Балшықтан қорғайтын жолдарды төсеу оңай және оларды кез келген кіру топтарында, соның ішінде кеңселерде, дүкендерде, қонақүйлерде және басқа да коммерциялық нысандарда пайдалануға болады.
Сырғуға қарсы қасиеттері
Жолдардың сырғанауға қарсы беті бар, бұл жаңбырлы немесе қарлы ауа райында сырғып кету және құлау мүмкіндігін болдырмайды.
Химиялық заттарға төзімділік
Кірден қорғайтын жолдар химиялық заттардың, майлардың және басқа ластаушы заттардың әсеріне төзімді, бұл оларды әртүрлі өндірістік және бөлшек сауда орындарында пайдалануға мүмкіндік береді.
Кеңселер мен сауда орындары
Кеңселерге, дүкендерге және сауда орталықтарына кіре берістерде кірден қорғайтын жолдар үй-жайларды таза ұстауға көмектеседі және кездейсоқ сырғып кетудің алдын алу арқылы қауіпсіздік деңгейін арттырады.
Қонақ үйлер мен мейрамханалар
Қонақ үйлер мен мейрамханаларда балшықтан қорғайтын жолдар келушілерді таза және жайлы ұстауда маңызды рөл атқарады, әсіресе қыста еденге балшық пен қар түсуі мүмкін.
Медициналық мекемелер
Ауруханалар мен емханаларда ластанудан қорғайтын жолдар гигиенаны сақтау үшін өте маңызды, өйткені олар медициналық мекемелерде кір мен инфекциялардың таралуын болдырмайды.
Өндірістік және қойма үй-жайлары
Көлік қозғалысы жоғары кәсіпорындарда балшықтан қорғайтын жолдар едендерді ластанудан қорғайды, жалпы санитарлық жағдайды жақсартады және тазалауды жеңілдетеді.
Қоғамдық ғимараттар мен көлік тораптары
Вокзалдарға, әуежайларға, стадиондарға және басқа да қоғамдық ғимараттарға кіре берістерде ластанудан қорғайтын жолдар ластанудың алдын алуда және тазалықты сақтауда шешуші рөл атқарады.
Күтімнің қарапайымдылығы
Кірден қорғайтын жолдарды тазалау оңай, бұл гигиена мен тазалықтың жоғары деңгейін сақтауға мүмкіндік береді.
Төзімділік және төзімділік
Жабын қарқынды пайдалану кезінде, тіпті жоғары ылғалдылық немесе химиялық әсерлер жағдайларында да өз қасиеттерін жоғалтпайды.
Тазалауға кететін шығындарды азайту
Кірден қорғайтын жолдарды пайдалану тазалау шығындарын айтарлықтай азайтады, өйткені олар кіреберістегі кірді ұстап, оның үй-жайларға түсуін азайтады.
Эстетикалық сыртқы түрі
Балшықтан қорғайтын жолдар түрлі түсті және дизайнда қол жетімді, бұл кез келген интерьерге дұрыс опцияны таңдауға мүмкіндік береді.
Сіздің бизнесіңіз бен үй-жайларыңыз үшін балшықтан қорғайтын жолдарды пайдаланудың барлық артықшылықтарын сезініңіз!
Біз объектілердің барлық түрлеріне арналған жабындардың кең ауқымын ұсынамыз.
Сайтта өтінім қалдырыңыз немесе бізге хабарласыңыз, біз сіздің бизнесіңіз үшін тамаша шешімді таңдауға көмектесеміз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | T-Win |
| Ені | 900 мм |
| Ұзындығы | 15000 мм |
| Қалыңдығы | 6 мм |
| Балшықтан қорғайтын жабынның түрі | Түкті жабындар |
| Балшықтан қорғайтын жабын материалы | Аралас |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Рулон ұзындығы | 15 метр |
| Жабын ені | 90 см |
| Қаптаманың қалыңдығы | 6 мм. |
| М2-дегі салмақ | 2580 гр. шаршы метрге |
| Сіңіреді | бір шаршы метрге 4 литрге дейін су мен балшық. |
| Материал | Түктің тығыздығы 500 гр полипропилен талшығы. шаршы метрге |
| Арналған | орташа өту саны бар аймақтарда кірді жинауға арналған. |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалды жеткізу нысаны | Орам |