Ластануға қарсы жабындар кеңселерде, сауда орталықтарында, қонақүйлерде және басқа да қоғамдық орындарда тазалықты сақтаудың кілті болып табылады. Олар кеңістіктің эстетикалық көрінісін сақтап қана қоймайды, сонымен қатар негізгі еден жабындарының қызмет ету мерзімін ұзартады. Ластануға төзімді жабындарды қалай дұрыс таңдау керектігін, олардың артықшылықтары мен қолданылуын біліңіз.
Ластануға төзімді жабындар дегеніміз не?Балшықтан қорғайтын жабындар — бұл кірді, құмды және ылғалды ұстау үшін көлік көп жүретін жерлерде орналастырылған арнайы төсеніштер, төсеніштер немесе жүйелер. Олар тазалық бірінші кезекте тұратын жерлерде орнатылады: вестибюльдер, кіреберіс алаңдары, қону алаңдары, лифттер.
Балшықтан қорғайтын жабындардың артықшылықтарыТазалауға кететін шығындарды азайту
Кір мен ылғал жабынға жабысып қалады, бұл техникалық қызмет көрсету шығындарын және тазалау жиілігін азайтады.
Негізгі жабындарды қорғау
Ластануға төзімді жүйелердің арқасында негізгі еден жабындары аз тозады және ұзаққа созылады.
Эстетикалық және жайлылық
Қаптамалар ұқыпты көрініс жасайды және келушілердің жайлылығын арттырады.
Қауіпсіздікті арттыру
Сырғуға төзімділік, әсіресе жаңбырлы немесе қарлы ауа райында құлаудың алдын алады.
Ластануға төзімді жабындармен таза, жайлы және қауіпсіз кеңістік жасаңыз!
Сайтта өтінім қалдырыңыз немесе кәсіби кеңес алу үшін бізге хабарласыңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Optima |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 250 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Қалыңдығы | 9 мм |
| Минималды жұмыс температурасы | -30 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Түсі | Қызыл |
| Жай-күй | Жаңа |
| Винилді жабынның түрі | Бір қабатты |
| Өздігінен жабысатын | Жоқ |
| Беттің түрі | Фактуралық, Қаблукқа қарсы |
| Қаптамадағы саны | 65 дана |
| Қосылу түрі | Құлып |
| Жабын түрі | ПВХ |
| Материалды жеткізу нысаны | Модульдік тақтайша |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| 1 шаршы метрдегі модульдер саны | 16 дана |
| Құлып түрі | Қалампыр |
| Қаттылық | 70-77 ШорА бірлігі |
| Үзіліске дейінгі салыстырмалы ұзару | 340% |
| Пайдалану температурасы | -30 °С-тан +50 °С-қа дейін |
| Салмағы 1 ш. м. | 9 мм – 4,32 кг, 16 мм – 8 кг |
| Материалдың тығыздығы | 1.42 г/см3 |