Модульдік ластануға қарсы жабындар коммерциялық, қоғамдық және тұрғын үй аумақтарын таза ұстауға арналған бір терезе шешімі болып табылады. Олар кірді, құмды, ылғалды және басқа ластаушы заттарды тиімді ұстайды, едендерді қорғайды және тазалау шығындарын азайтады.
Модульдік кірден қорғайтын жабындар — бұл тек қолайлылық қана емес, сонымен қатар интерьердің стильді элементі.
Кәсіби кеңес алу және нысаныңыз үшін тамаша қамтуды табу үшін бізге хабарласыңыз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Optima |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Материалды жеткізу формасы | Модуль |
| Ені | 300 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қалыңдығы | 14 мм |
| Балшықтан қорғайтын жабынның түрі | Торлар |
| Балшықтан қорғайтын жабын материалы | ПВХ |
| Минималды жұмыс температурасы | -30 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Жай-күй | Жаңа |
| Винилді жабынның түрі | Бір қабатты |
| Өздігінен жабысатын | Жоқ |
| Беттің түрі | Фактуралық, Қаблукқа қарсы |
| Қосылу түрі | Құлып |
| Жабын түрі | ПВХ |
| Материалды жеткізу нысаны | Модульдік тақтайша |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| 1 шаршы метрдегі модульдер саны | 34 шт/кв.м. |
| Құлып түрі | шип-паз |
| Қаттылық | 65+/-2 (Шор А) |
| Үзіліске дейінгі салыстырмалы ұзару | 340% |
| Пайдалану температурасы | -30 °С-тан +50 °С-қа дейін |
| Салмағы 1 ш. м. | 9 мм – 4,32 кг, 16 мм – 8 кг |
| Материалдың тығыздығы | не более 1,3 (г/см³) |