"City Decking" арналған:
Емен – өте әдемі және тозуға төзімді материал, ол жиһазды жиі жылжытатын немесе балалар ойнайтын көлік қозғалысы жоғары жерлерде еденді пайдалануға мүмкіндік береді.
Кез келген табиғи ағаш еден жабыны сияқты, "Қалалық палубаны" ашық жерлерде, тікелей күн сәулесінде, сондай-ақ ылғалдылығы жоғары жерлерде орнату ұсынылмайды.
Тиісті күтіммен және пайдалану ережелерін сақтай отырып, емен едені өзінің қасиеттері мен сыртқы түрін жоғалтпай ондаған жылдар бойы жата алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | T-Win |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ұзындығы | 330 мм |
| Ені | 330 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Винилді жабынның түрі | Бір қабатты |
| Өздігінен жабысатын | Жоқ |
| Беттің түрі | Қатты емен |
| Қаптамадағы саны | 6 дана |
| Материалды жеткізу нысаны | Модульдік тақтайша |
| Модульдің қалыңдығы | 27,5 (±0,5 мм) |
| Таза салмағы | 8 келі |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | Емен |