Сыртқы спорттық жабын қауіпсіз және функционалды спорт алаңдарын орнатудың маңызды бөлігі болып табылады. Модульдік жабындар беріктігіне, амортизациялық қасиеттеріне және әртүрлі ауа райы жағдайларына төзімділігіне байланысты ашық ауада пайдалану үшін өте қолайлы.
Беріктік және тозуға төзімділік
Қаптамалар қарқынды физикалық жүктемелерге шыдайды, тозуға және деформацияға төзімді.
Амортизация және жарақаттан қорғау
Серпімді құрылым спортшылардың буындарындағы жүктемені азайтады және құлау кезінде жарақаттанудың алдын алады.
Ауа райы жағдайларына төзімділік
Материалдар өз қасиеттерін кез келген температурада сақтайды, жаңбырдан, қардан немесе күн радиациясынан қорықпайды.
Сырғуға қарсы қасиеттері
Ылғалды жағдайда да сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.
Монтаждау мен қызмет көрсетудің қарапайымдылығы
Модульдерді орнату, алу және тазалау оңай, бұл жұмысты мүмкіндігінше ыңғайлы етеді.
Баскетбол және волейбол алаңдары
Белсенділігі жоғары динамикалық спорт түрлері үшін мінсіз жабын.
Теннис корттары
Доптың дұрыс секіруін және ыңғайлы ойнауды қамтамасыз ететін жабындар.
Воркаутқа арналған аймақтар
Соққыны сіңіретін модульдер жаттығу кезінде жарақат алу қаупін азайтады.
Балалар спорт аймақтары
Балалар үшін қауіпсіздікті, жұмсақтықты және ашық түстерді біріктіретін жабындар.
Ашық ауада спортпен айналысу үшін ыңғайлы және қауіпсіз кеңістік жасаңыз.
Біз заманауи стандарттар мен талаптарға сәйкес келетін сенімді жабындарды ұсынамыз.
Сайтта өтінім қалдырыңыз немесе кәсіби кеңес алу және сайтыңыз үшін тамаша шешімді табу үшін бізге хабарласыңыз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Материалды жеткізу формасы | Модульдік плитка |
| Ұзындығы | 335 мм |
| Ені | 335 мм |
| Қалыңдығы | 20 мм |
| Винил жабынының түрі | Бір қабатты |
| Қаптамадағы саны | 9 д. (дана) |
| Бетінің түрі | Текстуралы |
| Қосылу түрі | Құлып |
| Өздігінен жабысатын | Жоқ |
| Жағдайы | Жаңа |
| жабын түрі | ПВХ |
| Модульная ПВХ Плитка | |
| 1 шаршы метрдегі модульдер саны | 9 дана |
| Құлып түрі | Бекіткіштер |
| Пайдалану температурасы | -25 °С-тан +50 °С-қа дейін |
| Салмағы 1 ш. м. | 4,14 келі |