Titawin компаниясы аулаларды, саябақтарды, бақтарды, жолдарды және өндірістік нысандарды жарықтандыруға өте ыңғайлы сыртқы жарықтандыру құрылғыларының кең ауқымын ұсынады. Біз 2015 жылдан бастап тұтынушылардың қажеттіліктерін қанағаттандыра отырып, өнімдеріміздің жоғары сапасын, сенімділігін және ұзақ мерзімділігін қамтамасыз етіп келеміз.
Неліктен біздің сыртқы шамдарды таңдау керек:
Неліктен Титауинді таңдау керек:
Саябаққа немесе бақшаға арналған жарықтандыру көздерін таңдағанда, олар өздеріне жүктелген негізгі функцияны тамаша орындап қана қоймай, сонымен қатар ландшафтпен үйлесімді түрде үйлесуі және оны бастапқыда толықтыруы керек екенін ескерген жөн.
Бізден SDFH жарықдиодты саябақ шамын сатып ала аласыз.
Сипаттамалары:
Тапсырыс беруге дайынсыз ба немесе кеңес алғыңыз келе ме?
Бізбен 8 (707) 725 11 90 телефоны арқылы байланысыңыз немесе поштаға сұрау жіберіңіз 1tita.kz@gmail.com. Біз әрқашан жаңа серіктестерді қарсы аламыз және сіздің бизнесіңіз үшін ең жақсы шарттарды ұсынуға дайынбыз!
Titawin – сыртқы жарықтандыру құрылғылары мен жарықтандыру құрылғыларының сенімді жеткізушісі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жарықтандыруды қолдану | Ғимараттарды сыртқы жарықтандыру үшін, Ландшафттарды жарықтандыру үшін, Автотұрақтарды жарықтандыру үшін, Көшелерді, саябақтарды жарықтандыру үшін |
| Ұтқырлық бойынша жарықтандыру түрі | Стационарлық |
| Орнату әдісі | Тірекке |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Қуат | 60 Вт |
| Жарық ағыны | 6000 лм |
| қуат алу түрі | Желі |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| IP қорғау дәрежесі | 67 |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Өлшемдері | |
| Биіктігі | 62 см |
| Диаметрі | 45 см |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -50 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |