Titawin компаниясы аулаларды, саябақтарды, бақтарды, жолдарды және өндірістік нысандарды жарықтандыруға өте ыңғайлы сыртқы жарықтандыру құрылғыларының кең ауқымын ұсынады. Біз 2015 жылдан бастап тұтынушылардың қажеттіліктерін қанағаттандыра отырып, өнімдеріміздің жоғары сапасын, сенімділігін және ұзақ мерзімділігін қамтамасыз етіп келеміз.
Неліктен біздің сыртқы шамдарды таңдау керек:
Неліктен Титауинді таңдау керек:
Соңғы 30-40 жылда көше шамдары өз функцияларын едәуір кеңейтті, сорттардың саны көбейді, ал қазіргі кезде жолдарды, көшелерді, автотұрақтарды, аулаларды, саяжайларды, автомобиль жолдарын, автомобиль жолдарын және басқа да сыртқы аймақтарды жарықтандыру жарықтандыру құрылғыларын мұқият таңдауды қажет етеді.
Бізден сіз Eco Lux 088 жарықдиодты шамын сатып ала аласыз.
Сипаттамалары:
Тапсырыс беруге дайынсыз ба немесе кеңес алғыңыз келе ме?
Бізбен 8 (707) 725 11 90 телефоны арқылы байланысыңыз немесе поштаға сұрау жіберіңіз 1tita.kz@gmail.com. Біз әрқашан жаңа серіктестерді қарсы аламыз және сіздің бизнесіңіз үшін ең жақсы шарттарды ұсынуға дайынбыз!
Titawin – сыртқы жарықтандыру құрылғылары мен жарықтандыру құрылғыларының сенімді жеткізушісі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жарықтандыруды қолдану | Ғимараттарды сыртқы жарықтандыру үшін, Ландшафттарды жарықтандыру үшін, Автотұрақтарды жарықтандыру үшін, Көшелерді, саябақтарды жарықтандыру үшін |
| Ұтқырлық бойынша жарықтандыру түрі | Стационарлық |
| Орнату әдісі | Тірекке |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Қуат | 150 Вт |
| Жарық ағыны | 15000 лм |
| қуат алу түрі | Желі |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| IP қорғау дәрежесі | 66 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Түс температурасы | 6500K |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 63 см |
| Биіктігі | 5 см |
| Ені | 15 см |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -50 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |