Қайрау станогы — бұл пышақтар, бұрғылар, тегістеуіштер және фрезерлік пышақтар сияқты кескіш құралдарды, сондай-ақ басқа металл бөлшектерді қайрауға және өңдеуге арналған жабдық. Станоктардың бұл түрі металл өңдеу өнеркәсібінде, ағаш ұстасы және слесарь цехтарында, сондай-ақ құрал-саймандар жасауда кеңінен қолданылады.
Міне, қайрау станогының негізгі компоненттері мен сипаттамалары:
Тегістеу үстелі:
Тегістеуіш дөңгелек:
Беру механизмі:
Бұрыштық құрылғылар:
Қайрау тереңдігін реттеу:
Салқындату жүйесі:
Қорғаныс құрылғылары:
Шаңсорғыш немесе жоңқаларды жинау жүйесі:
Оператор тегістеуішпен жұмыс істеу кезінде барлық қауіпсіздік нұсқауларын орындауы және қайрау жабдығымен жұмыс істеу дағдыларына ие болуы керек.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қайрау станоктары | |
| Желінің кернеуі | 220 Жылы |
| Макс. қуат | 350 Вт |
| Таза салмақ | 8.7 кг |
| Электр қозғалтқышының түрі | асинхронды |
| Бірінші шеңбердің диаметрі | 200 мм |
| Екінші шеңбердің диаметрі | 200 мм |
| Бірінші айналымның қону көлемі | 16 мм |
| Бірінші шеңбердің қалыңдығы | 20 мм |
| Артқы жарықтың болуы | Жоқ |
| Қорғаныс қалқанының болуы | Иә |
| Тағанның болуы | Жоқ |
| Шаңсорғыштың болуы | Жоқ |
| Баяу жүрісті шеңбердің болуы | Жоқ |
| Гравердің болуы | Жоқ |
| Мақсаты | қашау; қайрау; пышақ; бұрғы; қашау |
| Аударым түрі | тікелей |
| Айналымдардың макс. саны | 2840 айн/мин |
| Екінші айналымның қону көлемі | 16 мм |
| Екінші шеңбердің қалыңдығы | 20 мм |
| Жұмыс топтарының саны | 2 |
| Авариялық тоқтату ажыратқышының болуы | Жоқ |
| Кабель ұзындығы | 2 м |