Қалыңдатқыш станок (сондай-ақ, жонғыш немесе жонғыш ретінде белгілі) - ағаш дайындамаларды өңдеуге және тегістеуге арналған құрал. Бұл станок ағаш бөлшектерінде тегіс және тегіс беттерді алу үшін ағаш шеберханасында немесе жиһаз өндірісінде кеңінен қолданылады.
Міне, қалыңдатқыш станоктың негізгі компоненттері мен сипаттамалары:
Паллет және үстел:
Беру механизмі:
Кесетін құрал:
Сүргілеу тереңдігін реттеу:
Биіктікті реттеу:
Жоңқаларды алу:
Қорғаныс құрылғылары:
Ұтқырлық:
Оператор жарақаттануды болдырмау және материалды тиімді өңдеуді қамтамасыз ету үшін қауіпсіздік ережелерімен және қалыңдатқыш станокта жұмыс істеу техникасымен таныс болуы керек.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қалыңдатқыш станоктар | |
| Желінің кернеуі | 220 Жылы |
| Макс. қуат | 1500 Вт |
| Айналымдар саны | 8500 айн/мин |
| Макс. сүргілеу тереңдігі | 2.8 мм |
| Дайындаманың ең үлкен ені | 330 мм |
| Макс. дайындаманың биіктігі | 152 мм |
| Пышақтар саны | 2 дана |
| Қаптамасыз габариттері (ЛхШхВ) | 630х410х480 мм |
| Таза салмақ | 33 келі |