Электрлік плитка кескіш — керамикалық плиткаларды, тасты, целанды және басқа материалдарды ұқыпты және дәл кесуге арналған құрал. Ол тегіс жұмыс бетінен, электр қозғалтқышы арқылы айналатын гауһар тасты немесе карбидті жүзі бар кескіштен және тікелей кесуге мүмкіндік беретін бағыттағыштан тұрады.
Міне, электрлік плитка кескіштің бірнеше сипаттамалары:
Электрлік плитка кескіштер плиткаларды орнату процесін айтарлықтай жеңілдетеді және жылдамдатады, бұл оларды дәлірек және тиімдірек етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Тақта кескіштер | |
| Желі параметрлері | 220/50 В/Гц |
| Қуат | 800 Вт |
| Дискінің диаметрі | 200 мм |
| Айналымдар саны | 2950 айн/мин |
| Кесу тереңдігі 45° | 32 мм |
| Кесу тереңдігі 90° | 28 мм |
| Кесте өлшемдері | 850х400 мм |
| Таза салмақ | 25.4 кг |
| Кесу ұзындығы | 700 мм |
| Бұрышпен кесу мүмкіндігі | Иә |
| Суды салқындату түрі | кесу аймағына беру |
| Қозғалтқыштың орналасуы | жоғарғы |
| Өңдеу материалы | қаптауға арналған тақтайшалар |
| Қону диаметрі | 25.4 мм |
| Қаптамасыз габариттері (ЛхШхВ) | 950х440х340 мм |