Электрлік плитка кескіш — керамикалық плиткаларды, тасты, целанды және басқа материалдарды ұқыпты және дәл кесуге арналған құрал. Ол тегіс жұмыс бетінен, электр қозғалтқышы арқылы айналатын гауһар тасты немесе карбидті жүзі бар кескіштен және тікелей кесуге мүмкіндік беретін бағыттағыштан тұрады.
Міне, электрлік плитка кескіштің бірнеше сипаттамалары:
Электрлік плитка кескіштер плиткаларды орнату процесін айтарлықтай жеңілдетеді және жылдамдатады, бұл оларды дәлірек және тиімдірек етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Тақта кескіштер | |
| Желі параметрлері | 220/50 В/Гц |
| Қуат | 1200 Вт |
| Дискінің диаметрі | 250 мм |
| Қону тесігінің диаметрі | 25.4 мм |
| Айналымдар саны | 2950 айн/мин |
| Кесу тереңдігі 45° | 52 мм |
| Кесу тереңдігі 90° | 46 мм |
| Кесте өлшемдері | 1200х460 мм |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Таза салмақ | 67 келі |