Дәнекерлеу аппараты — дәнекерлеуге арналған құрылғы, яғни металдарды немесе басқа термопластикалық материалдарды жылу арқылы олардың арасында байланыс жасау арқылы біріктіру процесі. Дәнекерлеу машинасының міндеті - қажет болған жағдайда дәнекерлеу сымын немесе штангасын қосумен бірге дәнекерленетін материалдарды балқытатын жоғары температуралы доғаны жасау.
Дәнекерлеудің әртүрлі әдістеріне арналған дәнекерлеу машиналарының әртүрлі түрлері бар:
Дәнекерлеу машиналары әртүрлі қуат көздерімен жұмыс істей алады, портативті немесе стационарлық болуы мүмкін және дәнекерлеудің тиімділігі мен сапасын арттыру үшін әртүрлі басқару функцияларына ие болуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Дәнекерлеу жабдығы | |
| Дәнекерлеу түрі | MIG |
| Желі параметрлері | 220/50 В/Гц |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі | 53 В |
| Тиімділік (ПӘК) | 0.99 |
| Қорғау сыныбы | IP21S |
| Оқшаулау сыныбы | F |
| Таза салмақ | 12.5 кг |
| Қуат коэффициенті | 0.85 |
| Дәнекерлеу тогының диапазоны | 30-160 А |
| Тұтынылатын ток | 31 А |
| Дәнекерлеудің максималды тогы кезіндегі жұмыс циклі | 35 % |
| Өлшемдері (ЛхШхВ) | 460x185x290 мм |