Сымсыз бұрағыш — бұл портативті электр құралы, ол электр желісіне қосылуды қажет етпестен бұрандаларды, бұрандаларды және басқа бекіткіштерді бұрау және алу кезінде ыңғайлы болу үшін қолданылады. Төменде сымсыз бұрауыштың толық сипаттамасы берілген:
Сымсыз бұрағышты таңдау сіздің жеке қажеттіліктеріңізге, жоспарланған жұмыстың жиілігі мен көлеміне және бюджетке негізделуі керек.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бұрғы диаметрі | 10 мм |
| Айналу моменті сатыларының саны | 19+1 |
| Ø алюминийге бұрғылау | 20 мм |
| Түрі | Бұрауыш |
| Тамақтандыру | Сеть 220В |
| Картридж түрі | Быстрозажимной |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Максималды айналу моменті | 32 H*m |
| Айналымдардың максималды саны | 1350 айн/мин |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 50 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 8 мм |
| Қосымша функциялар | |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Реверсі | True |
| Тамақтандыру | |
| Тұтынылатын қуат | 300.0 |
| Жинақтау | |
| Қаптама түрі | Қағаз қорап |
| Габариттік өлшемдер | |
| Салмақ | 1.6 |