Сымсыз бұрағыш — бұл портативті электр құралы, ол электр желісіне қосылуды қажет етпестен бұрандаларды, бұрандаларды және басқа бекіткіштерді бұрау және алу кезінде ыңғайлы болу үшін қолданылады. Төменде сымсыз бұрауыштың толық сипаттамасы берілген:
Сымсыз бұрағышты таңдау сіздің жеке қажеттіліктеріңізге, жоспарланған жұмыстың жиілігі мен көлеміне және бюджетке негізделуі керек.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қысылатын жабдықтың макс. өлшемі | 13 мм |
| Айналымдар I жылдамдық | 450 айн/мин |
| Айналымдар II жылдамдық | 1600 об/мин |
| Айналу моменті сатыларының саны | 21+3 |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 1 шт |
| Құрал түрі | аккумуляторный |
| Қозғалтқыш түрі | қылқаламсыз |
| Соққы түрі | тангенциальный |
| Соққы жиілігі I жылдамдық | 6750 уд/мин |
| Соғу жиілігі II жылдамдық | 24000 соққы/мин |
| Патронды бекіту | 1/2 |
| Алмалы-салмалы патрон | Иә |
| Зарядтағыш құрылғы жиынтықта | Иә |
| Түрі | Бұрауыш |
| Тамақтандыру | Аккумулятор |
| Құрал режимі | соқпалы |
| Картридж түрі | Быстрозажимной |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жұмыс аймағын жарықтандыру | True |
| Ені | 90 мм |
| Батарея түрі | Li-Ion |
| Батареяны зарядтау уақыты | 1 сағат |
| Зарядтау құрылғысының түрі | Обычное |
| Қозғалтқыш тежегіші | True |
| Биіктігі | 300 мм |
| Шпиндельді құлыптау | True |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Салмақ | 1.45 |
| Ұзындығы | 288 мм |
| Екпінді режим | True |
| Реверсі | True |
| Максималды айналу моменті | 40 H*m |
| Айналымдардың максималды саны | 1600 айн/мин |
| Айналымдар санын реттеу | True |
| Соққылардың максималды саны | 24000 соққы/мин |
| Батарея сыйымдылығы | 2.0 |
| Батарея кернеуі | 20.0 |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 28 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (бетон) | 13 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 13 мм |
| Жинақтау | |
| Қаптама түрі | Пластиковый кейс |
| Қосымша батарея | True |