Бұрыштық тегістеуіш (немесе "ұнтақтағыш", оны посткеңестік кеңістікте жиі атайды) — металл, тас, бетон және т.б. сияқты әртүрлі беттерді өңдеуге арналған электр құралы. Оны кесу, тегістеу және жылтырату үшін пайдалануға болады.
Мұнда бұрыштық тегістеуіштің негізгі құрамдас бөліктерінің және оның функцияларының қысқаша сипаттамасы берілген:
Бұрыштық тегістеуіштің нақты үлгісін таңдау қажеттіліктеріңізге, пайдалану жиілігіне және орындалатын жұмыстың ерекшеліктеріне қарай анықталуы керек.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Дискінің максималды диаметрі | 125 мм |
| Айналымдардың максималды саны | 11000 айн/мин |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қосымша функциялары | |
| Айналымдар санын реттеу | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шпиндель ұшы | M14 |
| Айналмалы тұтқа | нет |
| Қорғау сыныбы | IP X0 |
| Оқшаулау сыныбы | ll |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ) | 330х130х120 мм |
| Тұтынылатын қуат | 1000.0 |
| Салмақ | 2.0 |