Виброшлифмашина — тербелмелі қозғалыстарды пайдалана отырып, беттерді өңдеуге арналған құрал. Бұл құрал әдетте беттерді әрлеу, ұсақ ақауларды жою, бояуға арналған тегістеу және жылтырату үшін қолданылады.
Қозғалтқыш:
Табан:
Абразивті қағаз:
Тұтқа:
Түймешіктер мен басқару тетіктері:
Қозғалтқыш түрі:
Тербелістердің жылдамдығы/жиілігі:
Тегістеуішті бекіту жүйесі:
Мәрелік өңдеу:
Бояуға арналған тегістеу:
Лакты немесе бояуды кетіру:
Ағаш өңдеу:
Жылтырату:
Артықшылықтары:
Кемшіліктері:
Дірілдеткіш тегістеуіштер ұқыпты және ұқыпты жұмыс істеу үшін өте пайдалы және дұрыс пайдаланылған жағдайда тамаша нәтижелерді қамтамасыз ете алады. Олар кәсіпқойларға да, өз қолдарымен жасаушыларға да бетті өңдеудің әртүрлі тапсырмалары үшін пайдалануға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Айналымдардың максималды саны | 13500 айн/мин |
| Тегістеу машинасының түрі | діріл |
| Тербеліс амплитудасы | 1.6 мм |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тегістеу тақтасының өлшемі | 115x110 мм |
| Ажарлағыш табанның материалы | алюминий |
| Баудың ұзындығы | 2 м |
| Тұтынылатын қуат | 230.0 |
| Салмақ | 1.73 |