Таспалы тегістеуіш - бұл әртүрлі беттерден материалды тегістеу, жылтырату және алу үшін қолданылатын электр құралы. Бұл аспап екі домалақ барабаннан тұрады, олардың арасына абразивті таспа тартылады. Жұмыс барысында таспа жоғары жылдамдықпен қозғалады, бұл материалды жылдам және тиімді өңдеуге мүмкіндік береді.
Қозғалтқыш:
Абразивті таспа:
Барабандар:
Тұтқа және Басқару түймелері:
Бағыттаушы:
Қуат:
Таспа өлшемі:
Таспа жылдамдығы:
Беттерді тегістеу:
Материалдарды қалыптау:
Жиектерді тегістеу:
Беттерді сырлауға дайындау:
Артықшылықтары:
Кемшіліктері:
Таспалы тегістеуіштер үлкен және тегіс беттерді тегістеу үшін тамаша таңдау болып табылады, бірақ қауіпсіз және тиімді жұмыс істеу үшін белгілі бір тәжірибе мен дағдыларды қажет етеді. Олар құрылыста, қолөнер жұмыстарында және басқа да көптеген салаларда кеңінен қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Айналымдардың максималды саны | 300 айн/мин |
| Тегістеу машинасының түрі | таспа |
| Таспа/парақтың ұзындығы | 457 мм |
| Таспа/парақтың ені | 76 мм |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Қағаз қорап |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұсынылатын жұмыс циклі, S3 (жұмыс / демалыс) | 5 / 5 мин |
| Тұтынылатын қуат | 900.0 |
| Салмақ | 2.9 |