Техникалық фендер, кейде құрылыс немесе өнеркәсіптік деп аталады, құрылыста, жөндеуде, өндірісте және тіпті автомобиль өнеркәсібінде әртүрлі қолданбалар үшін қолданылады. Олар жоғары температура мен ауа ағынының беріктігін қамтамасыз етеді, бұл оларды әртүрлі тапсырмалар үшін қуатты құралға айналдырады. Міне, техникалық шаш кептіргіштердің негізгі сипаттамалары мен мүмкіндіктері:
Қуат:
Температуралық диапазон:
Температураны реттеу:
Қондырмалар мен аксессуарлар:
Бояу мен тұсқағазды алып тастау:
Пластмассаны тегістеу және қалыптау:
Пластмассаларды біріктіру және дәнекерлеу:
Кептіру процесін жылдамдату:
Жылуды қысқарту:
Қатып қалған құбырларды еріту:
Техникалық шаш кептіргіштер әмбебап құралдар болып табылады және бақыланатын жылу көзі қажет болатын әртүрлі жағдайларда өте пайдалы болуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Желі параметрлері | 220/50 В/Гц |
| Сатылар саны | 2 |
| Температура индикаторы | да |
| Автоматты салқындату режимі | Иә |
| Температура I саты | 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 350 °C |
| Температура II саты | 100 / 200 / 300 / 400 / 500 / 600 °C |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Тұтынылатын қуат | 2000.0 |
| Максималды жұмыс температурасы | 600 бұршақ. |
| Ауаның максималды көлемі | 550 литр/мин |
| Қосымша функциялар | |
| LCD-дисплейдің болуы | False |
| Жинақтау | |
| Қаптама түрі | Пластиковый кейс |