Кескіш ара — бұл негізінен ағашты және басқа материалдарды (мысалы, пластмасса немесе алюминий) дәл түзу немесе бұрышпен кесуге арналған стационарлық электр құралы. Ол әсіресе ағаш өңдеушілер, құрылысшылар және қолөнер әуесқойлары арасында ұқыпты және таза кесу қабілетіне байланысты танымал.
Кескіш араның негізгі сипаттамалары мен элементтері:
Қозғалтқыш: Әдетте электрлік, ара полотносының қозғалысын қамтамасыз етеді.
Аралау дискісі: Кесуді жүзеге асыратын тістері бар дөңгелек пышақ. Материалға және кесу сипатына байланысты дискілердің әртүрлі түрлері бар.
Тірек платформасы (үстел): Оған өңделетін материал бекітіледі. Көптеген үлгілерде әртүрлі бұрыштарда кесуге мүмкіндік беретін айналмалы үстел бар.
Екпін: Кесу кезінде бөлікті орнына бекітуге көмектеседі.
Құлыптауы бар тұтқа: Ара полотносының қауіпсіз және басқарылатын жоғары және төмен қозғалысы үшін.
Бұрышты реттеу механизмі: Көлбеу кесулерді орындау үшін араның еңіс бұрышын орнатуға мүмкіндік береді.
Митрлі араның артықшылықтары:
Митрлі аралар жиһазды, құрылыс конструкцияларын, қаптамаларды және басқа да ағаштан жасалған бұйымдарды жасау кезінде дәл кесу үшін өте қолайлы. Қауіпсіздік шаралары дұрыс пайдаланылса және орындалса, бұл шебердің арсеналындағы таптырмас құрал.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Желі параметрлері | 220/50 В/Гц |
| Белдік жетегі | да |
| 0° қисайтпай бұрылған кезде кесудің тереңдігі мен ұзындығы | 70x140 мм |
| Көлбеусіз 45° бұрылу кезінде кесудің тереңдігі мен ұзындығы | 70x100 мм |
| 45° бұрылғанда және 45° еңкейгенде кесудің тереңдігі мен ұзындығы | 42х100 мм |
| 0° еңкейту кезінде кесудің тереңдігі мен ұзындығы | 42x140 мм |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Тұтынылатын қуат | 2000.0 |
| Дискінің максималды диаметрі | 255 мм |
| Қону тесігінің диаметрі | 25.4 мм |
| Айналымдардың максималды саны | 5300 айн/мин |
| Қосымша функциялар | |
| Лазерлік маркер | False |
| Габариттік өлшемдер | |
| Салмақ | 12.0 |