Sika Fugaflex - Плиткалық жіктерге арналған су өткізбейтін бітеуіш.
Материалдың сипаттамасы:
1. Керамикаға, плиткаға, тастан жасалған бұйымдарға, мозаикаға және табиғи тасқа (мәрмәр, гранит және т.б.) арналған цемент негізіндегі қосылыс толтырғышы. 2. Су өткізбейтін, термиялық өзгерістерге және дірілге төзімді.
Қолдану:
1. Ішкі және сыртқы жұмыстарға арналған
2. Бассейндерде (соның ішінде ашық), жуынатын бөлмелерде, себезгілерде және т.б.
3. Көлденең және тік беттерде.
Артықшылықтары:
1. Тігістердің ені 1-ден 6 мм-ге дейін болғанда қолданылады
2. Суға төзімді
3. Тегіс, тегіс бет
4. Соққыға және дірілге төзімді
5. Дайындау және жағу оңай
6. Тазартқыш заттарға төзімді
7. Экологиялық қауіпсіз
Түсі:
1100 Ақ
1110 Сұр Манхэттен
Сақтау шарттары / жарамдылық мерзімі
шығарылған күннен бастап 6 ай, егер дұрыс сақталса, бүтін, бүлінбеген қаптамада / жарамдылық мерзімі, +S'C-ден +HS'С-қа дейінгі температурада, салқын, құрғақ жерде / полиэтилен пакетке 5 кг орау үшін 12 жарамдылық мерзімі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sika |
| Өндіруші ел | Швейцария |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қоспаның түрі | защитные смеси |
| Түрі | дайын қоспа |
| Үй-жай түрі | влажный, сухой |
| Ерекшеліктері | жұқа қабатты |
| Тұтқыр зат | цементное |
| Мақсаты | для кафеля, для керамической плитки, для мозаики, для плитки ручной формовки |
| Шығын | 1 кг/кв.м |
| Негізгі атрибуттар | |
| Қоршаған ортаның ең төменгі жұмыс температурасы | 5 бұршақ. |
| Қоршаған ортаның максималды жұмыс температурасы | 30 бұршақ. |
| Суға төзімділік | True |
| Түсі | Сұр |
| Кептіру уақыты | 12.0 |
| Пайдалану түрі | Универсальный |
| Материалды өлшеп-орау | 2 кг |
| Сақтау мерзімі | 6 ай |
| Тігістің ең аз ені | 1 мм |
| Тігістің максималды ені | 6 мм |