Кілт (сондай-ақ соққы кілті, соққы кілті, пневматикалық кілт ретінде белгілі) - гайкалар мен болттарды қатайтуға және бұрап алуға арналған құрал. Соққы кілттері автомобильдерге техникалық қызмет көрсету, құрылыс, жөндеу және өндірісті қоса алғанда, әртүрлі салаларда қолданылады. Міне, кілт кілтінің жалпы сипаттамасы:
Жұмыс принципі: Соққы кілті гайкалар мен болттарды қатайту және бұрап алу үшін қажетті айналу моментін (күш моментін) жасайтын айналу және соққы механизмі негізінде жұмыс істейді. Ол гайкалар мен болттарға қол кілтімен мүмкін болатыннан жылдамырақ және тиімдірек әсер ету үшін механикалық күшті пайдаланады.
Кілтсөздердің түрлері:
Айналу сәті: Бұл соққы кілтінің негізгі параметрі және оның айналу күшін жасау қабілетін көрсетеді. Айналу моменті Ньютон-метрмен (Нм) немесе фут-фунтпен (фунт-фут) өлшенеді және модельге байланысты өзгеруі мүмкін.
Реттелушілік: Көптеген соққы кілттерінің айналу моментін реттеу мүмкіндігі бар, бұл пайдаланушыға белгілі бір тапсырма үшін оңтайлы параметрді таңдауға мүмкіндік береді.
Жылдамдық: Соққы кілттерінің айналу жылдамдығы әртүрлі болуы мүмкін, бұл да реттелетін параметр болуы мүмкін. Кейбір модельдер тапсырмаларды жылдам орындау үшін жоғары жылдамдыққа ие, ал басқалары дәлірек жұмыс істеу үшін төмен жылдамдыққа ие.
Пайдаланудың қарапайымдылығы: Көптеген заманауи соққы кілттерінің эргономикалық тұтқалары және жұмыс кезінде жайлылықты арттыру үшін дірілді азайту мүмкіндіктері бар.
Қолдану: Кілт кілттері автомобиль өнеркәсібінде дөңгелектерді монтаждау және бөлшектеу үшін, конструкциялардағы болттар мен гайкаларды қатайту үшін құрылыста, сондай-ақ әртүрлі механизмдер мен жабдықтарды құрастыру және техникалық қызмет көрсету үшін өндірісте кеңінен қолданылады.
Кілт кілттері - бекіткіштерді қатайтуға және бұрап алуға байланысты тапсырмаларды орындау үшін қажетті құрал. Олар көп болттар мен гайкалармен жұмыс істегенде уақыт пен күш-жігерді үнемдеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Құралдың режимі | соққы |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Максималды айналу сәті | 350 H*m |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Картридж түрі | 12.7 / 1/2 мм / дюйм |
| Айналымдар саны | 2200 об/мин |
| Соққылар саны | 2700 соққы/мин |
| Желі параметрлері | 220/50 В/Гц |
| Қуат | 950 Вт |