Айналым сорғысы - бұл жылыту, салқындату және ыстық сумен жабдықтау жүйелеріндегі сұйықтықты айналдыруға арналған электрлік құрылғы. Ол салқындатқыштың (әдетте судың) құбырлар мен радиаторлар арқылы үздіксіз қозғалуын қамтамасыз етеді, температуралық жағдайларды қамтамасыз етеді және бөлмеде немесе жүйеде жылудың немесе салқындатудың біркелкі таралуын қамтамасыз етеді. Міне, айналым сорғысының негізгі сипаттамалары мен сипаттамасы:
Электр қозғалтқышы: Айналым сорғысы сұйықтықты айдау үшін сорғының ішкі механизмін басқаратын электр қозғалтқышымен жабдықталған.
Кіріс және шығыс саңылаулары: Сорғыда сұйықтық кіретін кіріс порты және сұйықтық шығатын шығыс порты бар. Құбырлар солар арқылы қосылады.
Доңғалақ немесе ротор: Бұл сұйықтық ағынын тудыратын айналмалы элемент. Дөңгелекте әдетте сұйықтықты алға қарай итеретін қалақшалар болады.
Ғимарат: Сорғы сорғының барлық құрамдас бөліктерін қамтитын және оның құрылымдық тұтастығын қамтамасыз ететін корпусқа ие.
Жылдамдықты реттеу: Айналым сорғыларының кейбір үлгілерінде пайдаланушыға жүйедегі сұйықтық ағынын реттеуге мүмкіндік беретін жылдамдықты реттеу функциясы болуы мүмкін.
Артықшылықтары:
Қолдану: Циркуляциялық сорғылар тұрғын үйлер мен коммерциялық ғимараттарды жылыту жүйелерінде, ауа мен сұйықтықты салқындату жүйелерінде және ыстық су жүйелерінде кеңінен қолданылады.
Қызмет көрсету: Айналым сорғыларына жүйелі техникалық қызмет көрсету олардың сенімді жұмысын қамтамасыз ету үшін жағдайды тексеруді, майлауды, сүзгілерді тазалауды және тозған бөлшектерді ауыстыруды қамтиды.
Циркуляциялық сорғылар жылыту, салқындату және ыстық сумен жабдықтау жүйелерінің жайлылығы мен тиімділігін қамтамасыз етуде маңызды рөл атқарады. Олар салқындатқыштың айналымын жеңілдетеді және жүйелерге өз функцияларын тиімді орындауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау сыныбы | IP44 |
| Салмақ | 2.58 |
| Максималды қысым | 6 м |
| Тұтынылатын қуат (W) | 9.3 кВТ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Желі параметрлері | 220/50 В/Гц |
| Монтаждық ұзындық | 180 мм |
| Қосылу диаметрі | 25 мм |
| Хабарлар саны | 3 |
| Қуат I | 46 Вт |
| Қуат II | 67 Вт |
| Қуат III | 93 Вт |
| Өнімділік I | 27 л/мин |
| Өнімділік II | 48 л/мин |
| Өнімділік III | 65 л/мин |
| Қысым I | 3 м |
| ІІ қысым | 5 м |
| ІІІ қысым | 6 м |
| Макс. қысым | 10 бар |
| Кірістегі судың макс. температурасы | 110 °C |
| Судың сапасы | чистая |
| Ені | 150 мм |
| Биіктігі | 130 мм |
| Ұзындығы | 205 мм |